Sleva!
KP1 / BP1 vnější růžek izolační pružný modrá, 105×105 mm, 1 ks Hit Sezóny
Původní cena byla: 95,80 Kč.47,90 KčAktuální cena je: 47,90 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | vnější roh |
| Barva PVC | modrá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 105×105 mm |
| Délka | 105 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výrobce | DURAL GmbH & Co.KG |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.08 kg |





