Sleva!
KP1 / BP1 vnitřní růžek izolační pružný modrá, 120×120 mm, 1 ks Rychlé Dodání
Původní cena byla: 95,80 Kč.47,90 KčAktuální cena je: 47,90 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | vnitřní roh |
| Barva PVC | modrá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 120×120 mm |
| Délka | 120 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.01 kg |





