Sleva!
KP1 páska izolační šedá, 120 mm, 30 m Nejprodávanější
Původní cena byla: 2 635,00 Kč.1 054,00 KčAktuální cena je: 1 054,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | páska |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | šedá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 120 mm |
| Délka | 30 m |
| Šířka | 120 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 2.4 kg |





