Sleva!
KP3/2 odtokový žlab MODEL 4, nerez, 600 mm, 65 mm Značkový
Původní cena byla: 5 163,00 Kč.2 065,20 KčAktuální cena je: 2 065,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | odtokový žlab |
| Materiál | nerez |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 600 mm |
| Délka | 600 mm |
| Výška | 65 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Délka 2 | 540 mm (rošt) |
| Jakost materiálu | V2A |
| Nastavitelná výška roštu | Ano |
| Průtok | 66 l/min , 48 l/min |
| Hmotnost | 1 kg |





