Sleva!
KP6, KP7 fixace, silikon, 2 mm, 4 m Akce
Původní cena byla: 726,00 Kč.290,40 KčAktuální cena je: 290,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | fixace |
| Materiál | silikon |
| Umístění | koupelna |
| Hlavní parametr | 2 mm |
| Délka | 4 m |
| Výška | 2 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.1 kg |





