Sleva!
KP7/1 profil pro vsazení skla, nerez V2A kartáč, 11 mm, 1 m Cenová Bomba
Původní cena byla: 901,00 Kč.360,40 KčAktuální cena je: 360,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | profil |
| Typ lišty | pro vsazení skla |
| Materiál | nerez |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Barva elox | – |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 11 mm |
| Délka | 1 m |
| Šířka | 11 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Jakost materiálu | V2A |
| Tvar | F |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Hmotnost | 0.477 kg |





