Sleva!
Kup Teď DL10 dilatační lišta objektová, pohyb 22 mm, hliník, 34 mm, 3 m
Původní cena byla: 13 149,00 Kč.5 259,60 KčAktuální cena je: 5 259,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dilatační |
| Tvar | objektová |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 34 mm |
| Délka | 3 m |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 34 mm |
| Pro výšku dlažby | 34 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 18.366 kg |





