Sleva!
Levný AP19 přechodová lišta s trnem samolepící, PVC dub bílý, 30 mm, 0,9 m
Původní cena byla: 156,00 Kč.62,40 KčAktuální cena je: 62,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | přechodová |
| Tvar | oblá |
| Typ montáže | narážecí, samolepící |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Dekor/masiv | 01 – dub bílý |
| Hlavní parametr | 30 mm |
| Délka | 0,9 m |
| Šířka | 30 mm |
| Výška | 6 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.103649 kg |





