Sleva!
MAXX D3 Adhezní můstek, 5 kg Jen Po Omezenou Doba
Původní cena byla: 865,00 Kč.346,00 KčAktuální cena je: 346,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | penetrace |
| Výrobce | MAXX |
| Exteriér | Ano |
| Barva | bílá |
| Typ balení | kýbl |
| Čas schnutí | 4 hod. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 0,15 – 0,20 kg/m2 (v závislosti na druhu podkladu) |
| Hmotnost | 5 kg |





