Sleva!
MAXX MS FLOOR parketové lepidlo elastické, 20 kg Finální Výprodej
Původní cena byla: 199,00 Kč.79,60 KčAktuální cena je: 79,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | elastické parketové lepidlo |
| Výrobce | MAXX |
| Účel | podlaha |
| Typ balení | kýbl |
| Broušení / leštění | 24–48 hod. |
| Pochůznost | 24 hod. |
| Pracovní čas | 20–30 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | cca 1–1,5 kg/m2 |
| Hmotnost | 20 kg |





