Sleva!
MAXX SATMAT spárovací malta jasmín, 5 kg Nová Kolekce
Původní cena byla: 447,00 Kč.178,80 KčAktuální cena je: 178,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | spárovací hmoty |
| Výrobce | MAXX |
| Exteriér | Ano |
| Barva | jasmín |
| Typ balení | pytel |
| Čas schnutí | min. 30 min. |
| Spotřeba / vydatnost | 0,5 kg/m2 (obklad formátu 15×15 cm) |
| Šířka spárování | 1-5 mm |
| Zpracovatelnost | 2 hod. |
| Hmotnost | 5 kg |





