Sleva!
Must-Have AP26/1 ukončovací lišta samolepící, hliník elox stříbro, 8 mm, 2,7 m
Původní cena byla: 432,00 Kč.172,80 KčAktuální cena je: 172,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, ukončovací |
| Tvar | L |
| Typ montáže | samolepící |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 8 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 22 mm |
| Výška | 8 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.2997 kg |





