Sleva!
Must-Have AP28/1 soklová lišta SG75, PVC Bílá, 75 mm, 2,2 m
Původní cena byla: 220,00 Kč.88,00 KčAktuální cena je: 88,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | plochá |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva PVC | 00 – bílá |
| Hlavní parametr | 75 mm |
| Délka | 2,2 m |
| Šířka | 24,5 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnost | 0.25 kg |





