Sleva!
Must-Have SP3 ukončovací lišta L, PREMIUM, hliník lakovaný bílá, 12,5 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 334,00 Kč.133,60 KčAktuální cena je: 133,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Účel | dlažba, obklad |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva elox | – |
| Barva laku | 30 – bílá RAL9003 |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Celková šířka | 22 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.24827 kg |
| Účel 1 | dlažba |





