Sleva!
Nejlepší Cena AP27/12 ukončovací lišta, vrtaná 2-dílná, hliník elox stříbro, 17 mm, 1 m
Původní cena byla: 319,00 Kč.127,60 KčAktuální cena je: 127,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dvoudílná |
| Tvar | plochá |
| Účel | lino, PVC, vinyl |
| Typ montáže | vrtání |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 17 mm |
| Délka | 1 m |
| Šířka | 17 mm |
| Rozsah výšky | 3,5-5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.2 kg |





