Sleva!
Nejprodávanější AP26/1 ukončovací lišta samolepící, hliník elox bronz, 8 mm, 0,9 m
Původní cena byla: 178,00 Kč.71,20 KčAktuální cena je: 71,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, ukončovací |
| Tvar | L |
| Typ montáže | samolepící |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | B – bronz |
| Hlavní parametr | 8 mm |
| Délka | 0,9 m |
| Šířka | 22 mm |
| Výška | 8 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.0999 kg |





