Sleva!
Nejprodávanější DL10 dilatační lišta objektová, pohyb 5 mm, hliník, 50 mm, 3 m
Původní cena byla: 13 913,00 Kč.5 565,20 KčAktuální cena je: 5 565,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dilatační |
| Tvar | objektová |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 50 mm |
| Délka | 3 m |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 50 mm |
| Pro výšku dlažby | 50 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 10.428 kg |





