Sleva!
Nejprodávanější KP1 páska izolační se síťovinou šedá, 120 mm, 10 m
Původní cena byla: 399,00 Kč.159,60 KčAktuální cena je: 159,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | páska |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | šedá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 10 m |
| Délka | 10 m |
| Šířka | 120 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.8 kg |





