Sleva!
Nová Kolekce AP5 schodová lišta samolepící B, hliník+fólie dub bělený, v: 20 mm, š: 25 mm, d: 2,7 m
Původní cena byla: 313,00 Kč.125,20 KčAktuální cena je: 125,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Dekor | N, Acara, Kód: B-59 |
| Délka | 2,7 m |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | s folií dekoru |
| Serie | Série B |
| Šířka | 25 mm |
| Typ provedení | samolepící |
| Výška | 20 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.2 kg |





