Sleva!
Nová Kolekce DL11/1 dělící lišta T, nerez V2A, 25 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 607,00 Kč.242,80 KčAktuální cena je: 242,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dělící, krycí |
| Tvar | T |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez pololesk |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 25 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 7 mm |
| Pro výšku dlažby | 7 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 1.056 kg |





