Sleva!
Nová Kolekce VP4 vanová lišta
Původní cena byla: 272,00 Kč.108,80 KčAktuální cena je: 108,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, vanová |
| Materiál | PVC |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | bílá |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 22 mm |
| Délka | 1,83 m |
| Šířka | 22 mm |
| Výška | 22 mm |
| Samolepicí | Ne |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.167438 kg |





