Sleva!
Novinka AP43/4 schodová lišta vrtaná, hliník elox stříbro, 28 mm, 2,7 m, 5,5 mm
Původní cena byla: 433,00 Kč.173,20 KčAktuální cena je: 173,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Účel | SPC |
| Typ montáže | vrtání |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 5,5 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 28 mm |
| Výška | 27,5 mm |
| Vsunutí | 5,5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.388503 kg |





