Sleva!
Novinka ISOMAT DUROCRET DECO EPOXY Trojsložkový dekorativní cemento-epoxidový potěr, bílá, 20 kg
Původní cena byla: 360,00 Kč.144,00 KčAktuální cena je: 144,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | designové epoxidové stěrky |
| Výrobce | ISOMAT |
| Účel | podlaha |
| Barva | bílá |
| Typ balení | kýbl |
| Další vrstva | 24 hod. při 23 °C |
| Spotřeba / vydatnost | cca 1,2 kg/m2/mm tloušťky vrstvy |
| Čas vytvrzení | 28 dní |
| Zpracovatelnost | 1,5 hod. při 20 °C |
| Hmotnost | 20 kg |





