Sleva!
Novinka SP29 páska schodová DIAMOND TRED protiskluz střídavě černo-žlutá, 37 mm, 25 m
Původní cena byla: 2 699,00 Kč.1 079,60 KčAktuální cena je: 1 079,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | páska |
| Typ lišty | schodová |
| Materiál | PVC |
| Barva PVC | 121 – střídavě černo-žlutá – VZ-DUTRD |
| Umístění | komerční prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 37 mm |
| Délka | 25 m |
| Šířka | 37 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hmotnost | 0.168 kg |





