Sleva!
Novinka STAUF D 70 Disperzní fixace pro kobercové čtverce, do komerce šedá, 10 kg
Původní cena byla: 273,00 Kč.109,20 KčAktuální cena je: 109,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | fixace |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | kanystr |
| Čas odvětrání | 15–30 min. |
| Pochůznost | Ihned |
| Pracovní čas | 60–80 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | od 75–100 g/m2 (při nanášení válečkem 75g /m2) |
| Hmotnost | 10 kg |





