Sleva!
Novinka STAUF TURBOFIX Rychlá, extrémně jemná cementová opravná hmota šedá, 4,5 kg
Původní cena byla: 270,00 Kč.108,00 KčAktuální cena je: 108,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Typ chemie | příprava podkladu |
| Výrobce | Stauf |
| Účel | podlaha |
| Barva | šedá |
| Typ balení | pytel |
| Další vrstva | elastické a textilní podlahoviny: cca 30–90 min; parkety a korek: cca 12 hod |
| Pochůznost | 20–30 min. při 20 °C |
| Spotřeba / vydatnost | 1100 g/m2/mm tloušťky stěrky |
| Hmotnost | 4,5 kg |





