Sleva!
Novinka W4/1 Plochý profil, hliník elox stříbro, 12 mm, 2 m
Původní cena byla: 128,00 Kč.51,20 KčAktuální cena je: 51,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Materiál | hliník |
| Účel | obklad, zeď |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Barva elox | stříbro |
| Umístění | obytné prostory |
| Hlavní parametr | 12 mm |
| Délka | 2 m |
| Šířka | 12 mm |
| Síla materiálu (mm) | 2 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.13 kg |
| Využití | obklady, zeď |





