Sleva!
Objednat Nyní AP43 nájezdová lišta samolepící, hliník elox stříbro, 3,5 mm, 0,9 m
Původní cena byla: 158,00 Kč.63,20 KčAktuální cena je: 63,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | nájezdová |
| Tvar | plochá |
| Účel | lino, PVC, vinyl |
| Typ montáže | samolepící |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | stříbro |
| Hlavní parametr | 3,5 mm |
| Délka | 0,9 m |
| Šířka | 28 mm |
| Výška | 3,5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.09963 kg |





