Sleva!
Oblíbený KP5 propojovací lišta, nerez V2A kartáč, 12,5 mm, 1,5 m
Původní cena byla: 884,00 Kč.353,60 KčAktuální cena je: 353,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, propojovací |
| Materiál | nerez |
| Povrchová úprava | nerez kartáč |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 1,5 m |
| Výška | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Jakost materiálu | V2A |
| Tvar | Z |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Hmotnost | 0.6105 kg |





