Sleva!
Odeslání Ihned AP31 soklová lišta NG62, PVC chateau, 62 mm, 2,2 m
Původní cena byla: 230,00 Kč.92,00 KčAktuální cena je: 92,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, soklová |
| Tvar | plochá |
| Materiál | PVC |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Dekor/masiv | 99 – chateau |
| Hlavní parametr | 62 mm |
| Délka | 2,2 m |
| Šířka | 15 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hmotnost | 0.46 kg |





