Sleva!
Odeslání Ihned BP3 balkonová lišta, hliník lakovaný bílá, 48 mm, 2 m
Původní cena byla: 333,00 Kč.133,20 KčAktuální cena je: 133,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | balkonová |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva elox | – |
| Barva laku | 30 – bílá RAL9010 |
| Umístění | balkony, terasy |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 48 mm |
| Délka | 2 m |
| Šířka | 24 mm |
| Šířka 2 | 75 mm |
| Celková šířka | 99 mm |
| Výška | 48 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,6 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| S nebo bez okapničky | Ano |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.4 kg |





