Sleva!
Odeslání Ihned SP25/1 schodová lišta JUMBO, hliník + guma černá, 9 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 1 485,00 Kč.594,00 KčAktuální cena je: 594,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | černá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 9 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 9 mm |
| Pro výšku dlažby | 9 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Vložka PVC | PVC |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.59 kg |





