Sleva!
Omezená Nabídka AP27/11 ukončovací lišta, vrtaná 2-dílná, hliník elox titan, 33 mm, 2,7 m
Původní cena byla: 1 035,00 Kč.414,00 KčAktuální cena je: 414,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | dvoudílná |
| Tvar | plochá |
| Účel | lino, PVC, vinyl |
| Typ montáže | vrtání |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Umístění | obytné prostory |
| Vhodnost do vlhkého prostředí | Ne |
| Barva elox | T – titan |
| Hlavní parametr | 33 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Šířka | 33 mm |
| Rozsah výšky | 3,5-5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.37 kg |





