Sleva!
Pouze Dnes KP3/2 odtokový žlab MODEL 1, nerez, 1000 mm, 58 mm
Původní cena byla: 2 892,00 Kč.1 156,80 KčAktuální cena je: 1 156,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | odtokový žlab |
| Materiál | nerez |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 1000 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Výška | 58 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Délka 2 | 940 mm (rošt) |
| Jakost materiálu | V2A |
| Nastavitelná výška roštu | Ne |
| Průtok | 70 l/min , 48 l/min |
| Univerzální rošt 2v1 | Ano |
| Hmotnost | 1 kg |





