Sleva!
Pouze Dnes SP15/1 ukončovací lišta C, s vymezovačem, PVC tm. šedá, 6 mm, 2,5 m
Původní cena byla: 59,30 Kč.29,65 KčAktuální cena je: 29,65 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | C |
| Materiál | PVC |
| Barva PVC | šedá tmavá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 6 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 6 mm |
| Pro výšku dlažby | 6 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.137 kg |





