Sleva!
Přímo Od Výrobce AP6 nájezdová lišta samolepící B, hliník+fólie třešeň, v: 8,5 mm, d: 2,7 m
Původní cena byla: 310,00 Kč.124,00 KčAktuální cena je: 124,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Dekor | N, Acara, Kód: B-41 |
| Délka | 2,7 m |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | s folií dekoru |
| Serie | Série B |
| Šířka | 43 mm |
| Typ provedení | samolepící |
| Výška | 8,5 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.672 kg |





