Sleva!
Přímo Od Výrobce SP7 ukončovací lišta Q, pravidelná, nerez lesk V2A, 10 mm, 3 m
Původní cena byla: 610,00 Kč.244,00 KčAktuální cena je: 244,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | Q |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 10 mm |
| Délka | 3 m |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 10 mm |
| Pro výšku dlažby | 10 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.903 kg |





