Sleva!
Rychlé Dodání KP1 páska izolační šedá tenká, 100 mm, 50 m
Původní cena byla: 1 198,00 Kč.479,20 KčAktuální cena je: 479,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | páska |
| Barva | Acara, Kód: 38, RAL 7001 |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | šedá |
| Umístění | obytné prostory |
| Hlavní parametr | 100 mm |
| Délka | 50 m |
| Šířka | 100 mm |
| Materiál | polypropylen |
| Šířka | 150 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 4 kg |





