Sleva!
Rychlé Dodání KP1 schodový růžek izolační modrá, pravá, 25 mm, 1 ks
Původní cena byla: 95,80 Kč.47,90 KčAktuální cena je: 47,90 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | růžek |
| Materiál | polyester |
| Barva PVC | modrá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 25 mm |
| Výška | 25 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Šířka 2 | 120 mm |
| Pro výšku dlažby | 25 mm |
| Hmotnost | 0.01 kg |





