Sleva!
Sleva KP3/1 odtokový žlab U2, nerez, 1000 mm
Původní cena byla: 4 844,00 Kč.1 937,60 KčAktuální cena je: 1 937,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | odtokový žlab |
| Materiál | nerez |
| Povrchová úprava | nerez pololesk |
| Barva elox | – |
| Umístění | koupelna |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 1000 mm |
| Délka | 1 m |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 67 mm |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Jakost materiálu | V2A |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.25 kg |





