Sleva!
SP14/4 ukončovací lišta C, PREMIUM, hliník elox stříbro lesk, 11 mm, 3 m Levný
Původní cena byla: 402,00 Kč.160,80 KčAktuální cena je: 160,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | C |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox lesklý |
| Barva elox | L – stříbro lesk |
| Barva laku | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 11 mm |
| Délka | 3 m |
| Šířka | 11 mm |
| Celková šířka | 31 mm |
| Výška | 11 mm |
| Pro výšku dlažby | 11 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.51 kg |





