Sleva!
SP14/4 ukončovací lišta C, PREMIUM, hliník RAL1015, 6 mm, 2,5 m Bezpečná Platba
Původní cena byla: 303,00 Kč.121,20 KčAktuální cena je: 121,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | C |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva elox | – |
| Barva laku | RAL1015 – jasmín |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 6 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 6 mm |
| Celková šířka | 31 mm |
| Výška | 6 mm |
| Pro výšku dlažby | 6 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.3 kg |





