Sleva!
SP15 ukončovací lišta C, PVC jasmín, 9 mm, 2,5 m Rychlé Dodání
Původní cena byla: 72,60 Kč.36,30 KčAktuální cena je: 36,30 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | C |
| Materiál | PVC |
| Barva elox | – |
| Barva PVC | jasmín |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 9 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 9 mm |
| Výška | 9 mm |
| Pro výšku dlažby | 9 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.188093 kg |





