Sleva!
SP2 ohýbací ukončovací lišta L, STANDARD, hliník, FLOPPY TRIM, 8 mm, 2,5 m Akční Cena
Původní cena byla: 200,00 Kč.80,00 KčAktuální cena je: 80,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Účel | obklad |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 8 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Celková šířka | 18 mm |
| Výška | 8 mm |
| Pro výšku dlažby | 8 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ano |
| Hmotnost | 0.138 kg |
| Účel | dlažba, obklad |





