Sleva!
SP20/1 schodová lišta S, hliník protiskluz, 12,5 mm, 2,5 m Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 361,00 Kč.144,40 KčAktuální cena je: 144,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Tvar | S |
| Materiál | hliník |
| Účel | dlažba |
| Povrchová úprava | hliník přírodní |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 18 mm |
| Celková šířka | 35 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.38705 kg |





