Sleva!
SP21/1 schodová lišta T, STEP, hliník elox stříbro, 12,5 mm, 2,7 m Rychlé Dodání
Původní cena byla: 630,00 Kč.252,00 KčAktuální cena je: 252,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | krycí, schodová |
| Tvar | T |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Barva elox | stříbro |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 2,7 m |
| Celková šířka | 20 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 0.3132 kg |





