Sleva!
SP22/1 schodová lišta TREP-E, nerez lesk V2A protiskluz, 5 mm, 2,5 m Autentický
Původní cena byla: 1 625,00 Kč.650,00 KčAktuální cena je: 650,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Tvar | S |
| Materiál | nerez |
| Jakost materiálu | V2A |
| Povrchová úprava | nerez lesk |
| Barva elox | – |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 30 mm |
| Šířka 2 | 5 mm |
| Výška | 5 mm |
| Pro výšku dlažby | 5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 0,8 |
| Výrobce | Schlueter |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 1 kg |





