Sleva!
SP27 náběhová lišta pro zatížení, hliník elox stříbro, 12,5 mm, 2,5 m Víkendová Akce
Původní cena byla: 1 278,00 Kč.511,20 KčAktuální cena je: 511,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | náběhová |
| Tvar | plochá |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Barva elox | stříbro |
| Umístění | komerční prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Floppy trim – ohebná | Ne |
| Hmotnost | 1.34 kg |





