Sleva!
SP29/1 schodová lišta pro pásku 43 mm, hliník elox stříbro, 26 mm, 2,5 m Značkový
Původní cena byla: 1 250,00 Kč.500,00 KčAktuální cena je: 500,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | schodová |
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | elox matný |
| Barva elox | stříbro |
| Umístění | komerční prostory |
| Exteriér | Ne |
| Hlavní parametr | 26 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Šířka | 51 mm |
| Šířka 2 | 43 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hmotnost | 0.2 kg |





