Sleva!
SP3/1 ukončovací lišta L Sezónní Sleva
Původní cena byla: 410,00 Kč.164,00 KčAktuální cena je: 164,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 1 600,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Parametry
| Produkt | lišta |
| Typ lišty | ukončovací |
| Tvar | L |
| Materiál | hliník |
| Povrchová úprava | lakování (komaxit) |
| Barva laku | 30 – bílá |
| Umístění | obytné prostory |
| Exteriér | Ano |
| Hlavní parametr | 12,5 mm |
| Délka | 2,5 m |
| Výška | 12,5 mm |
| Pro výšku dlažby | 12,5 mm |
| Síla materiálu (mm) | 1 |
| Výrobce | ACARA PRAHA s.r.o. |
| Hmotnost | 0.094 kg |





